И.БИЙБОСУНОВ АТЫНДАГЫ

КАРАКОЛ ПЕДАГОГИКАЛЫК КОЛЛЕДЖИ

Колледждин миссиясы

«Мектепке чейинки, мектеп мекемелери үчүн эмгек рыногунда талап кылынган жогору квалификациялуу, билимге, социалдык активдүүлүккө, ыйман, руханий баалуулуктарга, багытталган,  кесипкөй адистерди даярдоо, билим берүү процессинин социалдык керектөөсүн камсыздоо».

 Дене тарбия предметтик циклдик комиссиясы        

 

moldosanov

 

Молдосанов Саламат Үсөнбаевич- колледждин директору,дене тарбияны окутуу усулунун мугалими,КРнын билим берүү отличниги,КРнын дене тарбия отличниги,КРнын профсоюз кыймылынын отличниги.

 

 kojokeev  

Кожокеев Таалай Бирликович-колледждин дене тарбия жетекчиси, дене тарбия мугалими,КРнын билим берүү отличниги.

 

 murataev  Муратаев Жыргалбек Бекболотович- колледждин аскердик жетекчиси,дене тарбия мугалими.

 

 адис  

Норузбаев Адис Эсенович- дене тарбия мугалими.

 

 

 

Тил дисциплиналарынын предметтик-циклдик комиссиясы

демехина

Демехина Марина Анатольевна- орус тили жана орус адабият ы   мугалими, циклдик коммиссиянын төр айымы, колледждин профкомунун төр айымы.

bakirova  

Бакирова Чолпон Ишенбаевна- орус тил  мугалими, КРнын билим беруу отличниги

 

 нурайым бакытовна  

Молдосанова Нурайым Бакытовна- коллдеждин пед.практика башчысы, орус тили жана адабияты мугалими.

 абдымамбетова  

Абдымамбетов Жаныл Арсаровна- англис тили жана англия балдар адабияты мугалими.

 сатиева  

Сатиева Кульбара Бекбашовна- англис тили жана англис тилин окутуу усулунун мугалими, КРнын билим берүү отличниги.

 солтоева  

Солтоев Аскар Орозбекович- орус тили жана адабияты мугалими.

 akylbek  

Талантбеков Акылбек- англис тили мугалими.

 

nuripa  

Алиева Нурипа Имакеевна- орус тили усулунун мугалими, КРнын билим беруу отличниги.

   

 

 

Коомдук- педагогикалык дисциплиналар циклдык комиссиясы.

 

apievapng     

Апиева Зина Жекшеновна-циклдик комиссиянын төрайымы,психология жана педагогика мугалими, КРнын билим берүү отличниги.

nikitenko

Никитенко Ирина Васильевна – колледждин усулдук иштери боюнча инспектору,психология жана педагогика мугалими,КРнын билим берүү отличниги.

joropbekova

Жорупбекова Багымкуль  –экология жана экологияны окутуу усулунун мугалими,КРнын билим берүү отличниги.

moldogazieva

Молдогазиева Алмагул Доолотбаковна –анатомия мугалими,КРнын билим берүү отличниги.

sharsheeva

Шаршеева Фатима Зайдиновна- экология,география мугалими,КРнын билим берүү отличниги.

salta

Жайлобаева Салтанат Зарлыковна- педагогика мугалими.

meerim

Иманкулова Мээрим Кубатбековна - тарых мугалими.

shabdanbekova

Шабданбекова Рита Акибаевна- мектепке чейинки педагогика мугалими.

asanbaeva

Асанбаева Гүлмира Мукашевна- химия,биология мугалими,КРнын билим берүү отличниги.

osmonov

Осмонов Эльгиз Үмөталиевич- тарых мугалими.

sasumanov

Сасыманов Ишембай Аманатович- философия, Кыргызстан тарыхынын мугалими,КРнын билим берүү отличниги.

zakirova

Закирова Сайкал Ашимовна- химия,экология жана табият таануу мугалими.

 

 

                                                                          Математика, физика жана информатика предметтик циклдик коммиссиясы.

 

 

 deminenko 

Демяьненко Ирина Владимировна- коммиссиянын жетекчиси, математика усулунун мугалими, КРнын билим берүү отличниги.

A Almaz

Азаматов Алмаз Азаматович- окуу – тарбия иштери боюнча директордун орун басары, информатика мугалими.

tursymbek

Арымбаев Турсунбек Дуйшокеевич- физика мугалими, КРнын билим беруу отличниги

kenjegul

Бейшенбек кызы Кенжегүл- сырттан окуу бөлүмүнүн жетекчиси, математика мугалими.

isaeva

Исаева Гүлнара Садыркуловна- математика усулунун мугалими, КРнын билим берүү отличниги.

mukanova

Муканова Күлия Аалиевна- математика усулунун мугалими, КРнын билим беруу оличниги.

ordobaev  

Ордобаев Аваз Алмазбекович- математика мугалими,.

turkin

Туркин Вячеслав Владимирович- өндүрүштүк  окуу боюнча директордун орун басары, физика жана информатика мугалими, КРнын билим берүү отличниги

timur

Туркин Тимур Вячеславович- математика жана информатика мугалими.

 

 

Сүрөт искусствосу, технология жана музыка предметтик-циклдик комиссиясы.

    vl      

Головенина Валентина Лукьяновна- ИЗО ,технология жана музыка циклдик комиссиясынын төрайымы,дүйнөлүк көркөм маданият сабагынын мугалими, КРнын билим берүү отличниги.

 nn  

Головенин Николай Николаевич- сүрөт искусствосунун мугалими,КРнын билим берүү отличниги.

 askars  

Келгенбаев Аскарбек Сабырович-колледждин юристи,технология мугалими, КРнын билим берүү отличниги.

 altun  

Мукамбетова Алтынкан Эраалиевна- технология жана сүрөт искусство мугалими.

 omyrzak  

Түмөнбаев Өмургазы Сапаевич- АЧБ боюнча директордун орун басары, сүрөт жана көркөм эмгек мугалими,КРнын билим берүү отличниги.

 BR  

Бектурова Эркингүл- теория ,музыканы окутуу усулунун мугалими,КРнын билим берүү отличниги.

 

Кыргыз тили жана адабияты предметтик- циклдик коммиссиясы

  akmatova   

Акматова Айнура Аскеровна- мамлекеттик тил боюнча директордун орун басары, кыргыз тили мугалими, КРнын билим берүү отличниги.

  ermek2   

Чымыров Эрмек Уркалиевич-кыргыз тили жана адабияты мугалими, КРнын билим берүү отличниги.

Aizada

Мусуралиева Айзада-кыргыз тили жана адабияты мугалими.

israilova

Исраилова Калемкаш Бакишовна- кыргыз тили жана адабияты мугалими, КРнын билим берүү отличниги.

kalygulova

Калыгулова Назира Уркалиевна- кыргыз тили жана адабияты мугалими

guljanjpg

Омуралиева Гүлжан Жапаровна- Кыргыз тили жана адабияты мугалими, КРнын билим берүү отличниги.

 turumkan  

Темирканова Турумкан- кыргыз тили услунун жана каллиграфия мугалими, КРнын билим берүү отличниги.

 

Директор

Молдосанов Саламат Усенбаевич

moldosanov

Иш тартиби:
8.00 – 17.00 Дүйшөмбү – жума 
     8.00 -14.00 Ишемби 
күндөрү


© Power by KPK